ul.Paczkowskiego 2

62-200 Gniezno

 

Tel. +48 61 428 23 75

recepcja@willagniezno.pl
willanaskarpie2020@gmail.com


 

Willa

Willa na Skarpie to szczególne miejsce o rodzinnym charakterze. Oferuje Gościom przytulne pokoje gościnne w pełni wyposażone, z pełnym węzłem sanitarnym. Usytuowana jest na terenie rekreacyjnym z kąpieliskiem strzeżonym w okresie letnim i placem zabaw dla dzieci. 15 minut drogi pieszej od zabytkowego centrum Starego Miasta. Położenie sprzyja realizowaniu planów urlopu, wycieczek pieszych i rowerowych, wypoczynku w podróży służbowej, a także organizowaniu imprez rodzinnych, konferencji i szkoleń.
 

Własny parking monitorowany, bezpośredni podjazd pod Willę, wspaniałe położenie w spokojnej dzielnicy miasta oraz dogodna lokalizacja względem głównych tras komunikacyjnych to istotne szczegóły wpływające na atrakcyjność oddalonego od śródmiejskiego zgiełku obiektu.

Nasz największy atut to miły i kompetentny personel, służący pomocą w każdej sytuacji.

Nasza Willa przystosowana jest do przyjęcia Gości starszych i niepełnosprawnych oraz najmłodszych podopiecznych szkół oraz grup turystycznych.

 

Jesteśmy otwarci na współpracę oraz realizowanie zleceń dla szerokiego grona Gości. Cenimy wartości takie jak szacunek, otwartość, serdeczność i troska o Gości.

 

Dobrze czujemy się podczas organizowania imprez rodzinnych, eventów oraz imprez firmowych. Dobra organizacja pracy, smaczna polska kuchnia i szerokie zaplecze gastronomiczne bez przeszkód pozwala nam obsłużyć Państwa z należytą starannością. Naszym kolejnym atutem jest kameralnie  urządzona Sala Muzyczna wyposażona w sprzęt renomowanych światowych producentów jak Bose, czy Martin. Dopełnieniem każdej imprezy jest wykwalifikowany prezenter muzyczny, który poprowadzi każdą imprezę rodzinną, czy firmową dając Państwu wiele radości i niezapomniane wspomnienia z pobytu w Willi na Skarpie.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                Serdecznie Zapraszamy.

 

 

Galeria - Willa