ul.Paczkowskiego 2

62-200 Gniezno

 

Tel. +48 61 428 23 75

recepcja@willagniezno.pl
willanaskarpie2020@gmail.com


 

Sala Konferencyjna

 

W Naszym obiekcie znajduje się również profesjonalna Sala Konferencyjna doskonale przygotowana do stawianych jej zadań. Wyposażona w niezbędne zaplecze techniczne, które pozwoli Państwu zorganizować konferencje, szkolenia, wykłady, prelekcje oraz prezentacje produktów. Salę wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt konferencyjny i multimedialny oraz dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu, który  bez przeszkód umożliwia korzystanie do 20 urządzeń i streamingu on-line bez opóźnień. Projektor multimedialny sprawdzi się przy wyświetlaniu materiałów z urządzeń multimedialnych. Na życzenie udostępnimy Państwu mikrofony bezprzewodowe oraz nagłośnienie. Ponad to posiadamy rzutnik slajdów, odtwarzacz Mini Disc, profesjonalne odtwarzacze CD.

 

Sala konferencyjna mieści do 100 osób w ustawieniu kinowym możliwe jest również ustawienie stołów konferencyjnych w tak zwane "U" oraz ustawienie szkolne. Dla wykładowców przewidzieliśmy stół prezydialny przy każdej z opcji podanej w poniższej tabeli.

 

Salę konferencyjną możemy przedzielić, co sprawdza się przy mniejszych konferencjach, pozwala to na lepszą komunikację w mniejszym gronie.

 

Podczas konferencji Goście często korzystają z usług Naszej Restauracji. Chętnie przygotujemy dla Państwa przerwę kawową, poczęstunek oraz potrawy o wyznaczonej porze. Sale Konferencyjna, Muzyczna i Kominkowa połączone są miedzy sobą, co umożliwia Państwu korzystanie z kilku sal jednocześnie, w zależności od indywidualnych potrzeb.

 

 

 

Rodzaj sali

Liczba osób w ustawieniu

Kinowym

Szkolnym

W literę "U"

Sala Konferencyjna

100

70

80

Sala Muzyczna

80

60

60

Sala Kominkowa

50

36

40

 

 

 

Galeria - Sala konferencyjna