ul.Paczkowskiego 2

62-200 Gniezno

 

Tel. +48 61 428 23 75

recepcja@willagniezno.pl
willanaskarpie2020@gmail.com


 

Uroczystości

Zapraszamy Państwa do zorganizowania uroczystości rodzinnych.

Nasza obsługa zapewnia Państwu ciepłą rodzinną atmosferę podczas każdego organizowanego wydarzenia. Chętnie doradzimy Państwu podczas ustalania szczegółów imprezy, aby całość przebiegała płynnie i bez niepotrzebnego stresu podczas zabawy.

 

Dysponujemy trzema salami, każdą urządziliśmy w oryginalnym stylu, według różnych gustów, co daje Państwu dodatkowe możliwości wyboru według własnego gustu oraz charakteru.

 

Dodatkowo zapewniamy komfort ponieważ każda z sal ma niezależne wejście. Niezależność i wygoda to kluczowe słowa. Nigdy nie dzielimy sal tak zwanymi parawanami, więc Goście nigdy nie czują się wyobcowani.

 

Ważny jest również wystrój Sali dlatego mają Państwo bezpośredni wpływ na wybór dekoracji, kwiatów oraz dodatków. Jasne wnętrza i odpowiednie oświetlenie dopełniają reprezentacyjne wnętrza sal w Naszej Willi.

 

Dla każdej z uroczystości mogą Państwo wybrać dania z szerokiej listy potraw.

 

Zapewnimy Państwu również oprawę muzyczną wszelkich wydarzeń rodzinnych. Współpraca między prowadzącym, a obsługą to niezauważalny przez wiele osób istotny element udanej zabawy. Oferujemy Państwu naturalne prowadzenie imprezy, dobrą zabawę taneczną oraz oryginalne konkursy, które zaangażują Gości do aktywnego udziału w zabawie. Potrafimy dostosować się niemal do każdego gustu muzycznego. Naszym atutem jest również sprzęt, którego używamy do realizowania dźwięku oraz światła. Zawsze podchodzimy do obsługi z pasją i zaangażowaniem.